All in Türkiye Eğitim Platformu

Ülkemizin turizm alanında tanıtımını sağlamak için bugüne kadar birçok başarılı çalışmaya imza atan Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. “All In Türkiye” adı verilen bu proje ile öncelikle seyahat acenteleri, tur operatörleri ve rehber olarak aktif görev alan turizm çalışanları hedefleniyor.

Sektör çalışanlarının Türkiye’nin turizm destinasyonları ve ürünleri hakkında eğitim alabileceği çevrimiçi bir platform olan “All In Türkiye”, TGA’nın ücretsiz hizmeti olarak sektör profesyonellerine sunuluyor.

Bu platform sayesinde tüm dünyadan turizm sektör çalışanları, ülkemizin destinasyonlarını en verimli şekilde tanıtma ve pazarlama imkânına kavuşurken, eğitimini tamamlayan sektör profesyonelleri, yapılacak sınav sonrası “Türkiye Uzmanı Sertifikası” sahibi olacak.

Bu platformun çatısı altında ilk etapta 10 ayrı kurs yayında olup bunlar; “About Türkiye”, “Safe Tourism”, “İstanbul”, “Antalya”, “Kapadokya”, “Mediterranean Region”, “Aegean Region”, “İzmir”, “MICE” ve “Outdoor&Adventure”.

Mart 2022 itibari ile kurs sayısının 24’e çıkarılması planlanıyor.

Türkiye’nin tarihinden kültürüne, doğasından turistik fırsatlarına kadar çeşitli konularda uzmanlaşma imkânı sağlayan kursların süresi 60, 90 ve 120 dakika arasında değişiyor.

Türkiye’de turizm sektöründe görev alan tüm profesyonellere açık olan All In Türkiye platformu hakkında daha detaylı bilgi almak ve platforma kayıt olmak için lütfen tıklayınız.