İstanbul, 2024’te SITE Global Konferansı’na Ev Sahipliği Yapacak

Society for Incentive Travel Excellence (SITE), 2024 Global Konferansı 26-29 Şubat 2024 tarihlerinde, İstanbul’da düzenleyecek. Türkiye’de incentive turizminin gelişimi için yoğun bir çalışma içerisinde olan SITE Türkiye’nin İstanbul’da düzenleyeceği konferans sayesinde, tüm ünyadan turizm profesyonelleri Türkiye’yi de keşfedecek.

İstanbul Şubat 2024’te, Society for Incentive Travel Excellence’ın (SITE) imza etkinliği olan Küresel Konferansı’na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 2024 SITE Global Konferansı ile sektörden yüzlerce katılımcı, incentive turizmi kapsamında katılımcı, incentive turizmi kapsamında İstanbul’da bir araya gelecek.

Yarım asırlık bir geçmişe sahip olan ve 90 ülkede 2500’ün üzerinde üyesi bulunan SITE, incentive turizminin öncü derneği konumunda. Sektörel tecrübenin doğrudan ölçülebilir sonuçlarını global iş ünyası ile paylaşan SITE, dünya çapında 27 lokal ve bölgesel şubeye sahip. Türkiye de derneğin Avrupa’daki sektörel motivasyon gücünün farkındalığını artıran bölgeler arasında.

SITE, segmentinin en iyi çözümlerini ve global bağlantılarını; üyeleri ve profesyonelleri ile bir araya getirerek ve geliştirerek incentive turizminin etkisini maksimum seviyeye çıkarmayı ve sektörün gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor.Kuruluş, networking çalışmaları, çevrimiçi kaynaklar, eğitim ve sertifikalandırma yoluyla üyelerine hem küresel hem de yerel şubeler düzeyinde değer katıyor.

Sektör Profesyonelleri İstanbul’u Keşfedecek

SITE’ın en önemli etkinliği olan Global Konferans, sektörün geleceğini şekillendirmek, bağlantı, öğrenme, keşfetme ve iş birliği kanallarını arttırmak için her yıl, dünya çapında seyahat ve incentive turizmi profesyonellerini bir araya getiriyor. Networking, yeni fırsatları ilk elden duyma ve önemli bağlantılar edinme şansı, SITE Küresel Konferans katılımcılarının sahip olduğu ayrıcalıklar arasında. Dünyanın dört bir yanından üyesi bulunan SITE’ın konferans katılımcısı ülkeleri arasında ise Amerika Birleşik Devletleri İngiltere, Kanada, İrlanda, Fransa, İsviçre, İspanya, Meksika, Almanya, Arjantin, Aruba, Avusturya, Avustralya, Bahama, Belçika, Brezilya, Cayman Adaları, Çin, Hırvatistan, Kosta Rika, Çek Cumhuriyeti, Mısır, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İsrail, İtalya, Letonya, Hollanda, Panama, Portekiz, İskoçya, Singapur, Slovenya, Tayvan, Tayland, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Zimbabve ve Japonya yer alıyor.

B2B etkinliğinin 2024 edisyonu gelecek Şubat ayında ilk defa Türkiye’de gerçekleştirilecek. Türkiye’de incentive turizminin gelişimi için yoğun bir çalışma içerisinde olan SITE Türkiye’nin İstanbul’da düzenleyeceği konferansa 500’den fazla sektör profesyonelinin katılması öngörülüyor. Konferans ve etworking kısımlarıyla birlikte üç gün etkinlik ile katılımcılar, incentive turizmi uzmanlarıyla bağlantı kurma, çeşitli eğitimlerle bağlantı kurma, çeşitli eğitimlerle en yeni teşvik trendlerini öğrenme ve parlak fikirlerini sektördeki meslektaşlarıyla paylaşma da dahil pek çok fırsata sahip olacak. SITE Global Konferansı sayesinde turizm profesyonelleri, dünyada tüm zamanların en iyi 10 teşvik destinasyonundan biri olan Türkiye’yi de keşfetme imkânı bulacak.